Будiвельнi матерiали
554 88 44
Пиломатерiали
179 01 01
Графiк рoботи
ПН-СБ 08:00–18:00
НД 08:00–15:00
Доставка будівельних матеріалів по Україні
Працюємо по всій Україні
Умови доставки

Ремонтні та будівельні роботи в Борисполі

"Bau Market" - виконує широкий спектр ремонтно-оздоблювальних і будівельних робіт в Борисполі і Бориспільському районі."Бау Маркет" - сучасна, динамічно розвиваюча, будівельна компанія, яка об'єднує професіоналів галузі будівельних послуг. За час діяльності команда наших фахівців навчилася, не тільки професійно виконувати будівельні, ремонтні та оздоблювальні роботи, а й стали тонко відчувати тенденції сучасного будівництва. Це дозволяє гарантувати високу якість виконання робіт і відмінні умови для наших клієнтів. "Бау Маркет" - компанія, що надає весь комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, а також роботи по ремонту квартир, офісів та благоустрою територій.

Ми працюємо за чотирма основними напрямками:

  • Будівельні роботи - будівельне проектування, будівництво повного циклу, демонтажні роботи, фундаментні роботи, покрівельні роботи, монтаж інженерних мереж і комунікацій, загальнобудівельні роботи.
  • Оздоблювальні роботи - обробка нових приміщень, дизайн проект квартири, офісу або іншого приміщення, виконання оздоблювальних робіт повного циклу, сантехнічні роботи, електромонтажні роботи, малярні роботи, роботи з укладання кахлю і підлогових покриттів, а так само монтаж теплих підлог, підвісних і натяжних стель, жалюзі і інших аксесуарів.
  • Ремонтні роботи - ремонт квартир, ремонт квартир під ключ, комплексний ремонт приміщень, планування ремонтних робіт, частковий демонтаж, перепланування приміщень, частковий ремонт квартир, косметичний ремонт квартир, офісів та інших приміщень, перенесення сантехніки, електропроводки, заміна вікон, дверей, підлогових покриттів і кахельної плитки.
  • Благоустрій - проектування ландшафту, ландшафтний дизайн, планування територій, осушення ділянок, валка дерев, дренажні роботи, бетонні роботи, встановлення огорожі, штучних водойм, газонів, квітників, мощення доріжок і майданчиків, будівництво навісів, козирків, МАФів.

Наші замовники обирають Bau Market, тому що:

  • Виконуємо всі види будівельних та оздоблювальних робіт професійно і в строк.
  • Маємо великий досвід в управлінні складними будівельними проектами.
  • Організували якісну взаємодію підрозділів компанії, що дозволяє знаходити рішення складних комплексних завдань в короткі терміни.
  • Тримаємо конкурентний рівень цін на будівництво, ремонт і благоустрій.
  • Даємо нашим клієнтам можливість істотної економії при придбанні будівельних матеріалів.

Що ж входить в поняття ремонт квартири під ключ?

Повний комплекс робіт по ремонту квартири - від підготовчих робіт, демонтажу та проекту майбутнього будівельного об'єкта до повної обробки всіх приміщень і здачі роботи замовнику.

Для того що б скористатися нашими послугами по ремонту квартир, будівництва, оздоблення приміщень або благоустрою, Вам потрібно зв'язатися з нами за телефоном та викликати нашого фахівця для попередньої оцінки вартості ремонтних робіт.
Наш фахівець виїжджає для попередньої оцінки безкоштовно, так само безкоштовно Ви отримаєте повну інформацію про необхідні заходи, про технології сучасного ремонту та оздоблення, про ціни на будівельні матеріали.
Ми маємо багаторічний досвід ремонтних робіт. За час діяльності нами було побудовано і відремонтовано понад 250 об'єктів різного призначення.Всі будівельні роботи, які ми проводимо для наших клієнтів, незважаючи на їх бюджет, завжди відповідають нормам і правилам будівельних робіт, що застосовуються на території України.Що дозволяє нам, давати гарантії на ремонт квартири, ремонт офісу або будівельні роботи.

Можливо вас зацікавить:

BAU Market © 2021 Розробка сайтiв